Intellect.Org.UA Intellect.Org.UA
Міжнародний центр перспективних досліджень

e-mail:   пароль:
Вони вірять, що подія дійсно мала місце, якщо про це надруковано великими чорними літерами; плутають правду з кеглем 12.

 Головна >  Типи матеріалів >  Спростування
Проект політичної реформи

За підтримки АМР СШАСвежие семена деревьев - семена цветов.

www.politdumka.kiev.ua

Y2006 — рік української книжки в Україні.

Интернет-журнал "Кiевскiй Телеграфъ"

Дитячі Будинки УкраїниРадіоп'єси
РУБРИКА>Спростування

Дата останнього оновлення: 21.06.2003


 версія для друку

25.09.2001 01:00
Інститут трансформації суспільства

Бандитське свавілля у мережі ІнтернетЗАЯВА УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ КОНСЕРВАТИВНОЇ ПАРТІЇСвежие семена деревьев - семена цветов.Шановні користувачі Інтернету!Свежие семена деревьев - семена цветов.Українська Національна Консервативна партія (УКНП) зіштовхнулася з бандитським свавіллям у мережі Інтернету. Проти нас задіяні брудні технології за такою схемою:

На сервері UA.FM (спонсори цього проекту: Alkar Teleport і Optima Telecom), який надає безкоштовні електронні скриньки, було створено електрону адресу: soskin@ua.fm (з ім’ям скриньки: До випуску). З цієї скриньки 18 вересня 2001 року було відіслано сканований файл (тема листа: Повідомлення від Української Національної Консервативної партії, тема сканованного документу “О СИТУАЦИИ В МЕЖЭЛИТНЫХ ОТНОШЕНИЯХ“ з грифом “Строго конфиденцально”) на інший сервер WWW.UKR.NET, де створено скриньку з використанням скороченої назви УНКП: unkp@ukr.net (з ім’ям скриньки: Олег Соскин). WWW.UKR.NET - інтернет-провайдер, який надає безкоштовні електронні скриньки. З адреси unkp@ukr.net 18 вересня 2001 року ми (а також інші адресати) отримали цей сканований матеріал разом із інформаційним повідомленням Коаліції громадських організацій “СВОБОДА ВИБОРУ”.Свежие семена деревьев - семена цветов.Однак до цих електронних скриньок та розсилки матеріалів через них УНКП та її лідер Олег Соскін не причетні.Свежие семена деревьев - семена цветов.Таким чином мережа Інтернету була використана з провокаційною метою.Свежие семена деревьев - семена цветов.У ЗВ’ЯЗКУ З ЦИМ КОМІТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ КОНСЕРВАТИВНОЇ ПАРТІЇ (УНКП) УПОВНОВАЖЕНИЙ ЗАЯВИТИ НАСТУПНЕ:Свежие семена деревьев - семена цветов.1. УНКП та Голова партії Олег Соскін не мають жодного відношення до розповсюдження матеріалу “О СИТУАЦИИ В МЕЖЭЛИТНЫХ ОТНОШЕНИЯХ“.Свежие семена деревьев - семена цветов.2. УНКП вважає використання назви партії та прізвища її лідера в назвах створених у мережі Інтернету безкоштовних скриньок електронної пошти продуманою системною провокацією (зазначимо, що станом на 25 вересня 2001 року ці скриньки ще існували).Свежие семена деревьев - семена цветов.3. Матеріали УНКП розміщуються на Web-порталі WWW.SOSKIN.KIEV.UA та розповсюджуються виключно через такі електронні адреси: soskin@ukrpack.net та ososkin@i.kiev.ua.Свежие семена деревьев - семена цветов.4. УНКП попереджує замовників та розробників цієї та подібних провокаційних схем (до речі, з’ясування їх прізвищ не є великою проблемою), що в разі подальшого використання партії та імені її лідерів з метою їх дискредитації нами будуть здійснені адекватні заходи.Свежие семена деревьев - семена цветов.Антоніна Матвійчук,

Секретар Комітету Ради Української Національної Консервативної партіїРекомендовані лінки:
Докладніше >>>КОМЕНТАРІ

 Коментарів поки що немає
НОВИНИ
У Скадовську битва з політичної площини переходить у реальну

Уточнення від КВУ

Глава адміністрації Президента вважає, що проти нього «було розв'язано брудну кампанію»

Заява з приводу інформації, оприлюдненої у випуску “Українських телевізійних новин” від 23 січня

Обережно, фальшивка!

Бандитське свавілля у мережі Інтернет

ОПИТУВАННЯ

Які джерела інформації Ви вважаєте найоб’єктивнішими:

українські телеканали
21%
російські телеканали
7%
радіо
6%
українські газети
12%
російські газети
2%
українські інтернет-сайти
26%
російські інтернет-сайти
7%
інші закордонні інтернет-сайти
14%
чутки
5%
Запропонувати
Архів